Elektryk / Mechanik Utrzymania Ruchu

Lepsza Praca

Żory

2016-09-06

epsza Praca to polska firma, specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie, głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się  produkcją części mechanicznych poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Wymagania:
• Sprawowanie nadzoru nad urządzeniami i maszynami na zakładzie
• Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych
• Dbałość o gotowość do pracy i bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń i maszyn
• Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
• Analizowanie przyczyn awarii i wdrażanie nowych rozwiązań zapobiegawczych, w celu zminimalizowania prawdopodobieństwa wystąpienia awarii
• Dokonywanie prewencyjnych przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń według ustalonych harmonogramów
• Uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
• Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych oraz nowych linii produkcyjnych
• Możliwość objęcia funkcji brygadzisty / mistrza utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku, w serwisowaniu, uruchamianiu maszyn i urządzeń
• Mile widziana znajomość zasad działania maszyn sterowanych numerycznie (centra obróbcze, frezarki, tokarki)
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy, projekty)
• Uprawnienia eksploatacyjne SEP
• Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej
• Znajomość zagadnień związanych z konstrukcją maszyn i urządzeń
• Mile widziana przynajmniej podstawowa znajomość zagadnień z zakresu automatyki

Nasz klient oferuje:
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• Praca w systemie trzyzmianowym
• Praca stacjonarna (bez wyjazdów na awarie)
• Ewentualna pomoc w relokacji

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76283 ofert pracy. Sprawdź!