Przedstawiciel handlowy małopolska (Brzesko-Tarnów)

Matchem 2000 Sp. z o.o.

Tarnów

2016-09-05

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

na teren: Brzesko – Tarnów - Dębica (woj. małopolskie)

Firma Matchem 2000 Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją kosmetyków, chemii gospodarczej
i opakowań jednorazowych. Siedziba znajduje się w Skawinie (woj. małopolskie).

Opis stanowiska:
• budowanie relacji i pozyskiwanie klientów poza siedzibą firmy
• dystrybucja towarów środków czystości, kosmetyków, opakowań jednorazowych
• reprezentowanie firmy na podległym terenie

• obsługa sklepów i innych obiektów

Wymagania:
• min. 2-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy
• prawo jazdy kategorii B
• wysokie umiejętności interpersonalne
• wysokiej motywacji do pracy i chęci osiągania ponadprzeciętnych dochodów
• umiejętności nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej,

• umiejętność planowania i organizacji pracy;

• mile widziane: miejsce zamieszkania – w okolicach Brzeska, Tarnowa, Dębicy

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• różnorodne narzędzia motywacyjne
• wynagrodzenie uzależnione m.in. od wyników
• zapewniamy niezbędne wyposażenie (tablet, samochód)
• miłą atmosferę w rodzinnej firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76190 ofert pracy. Sprawdź!