Pomocnik Drukarza/Lakiernika

FOB-Decor Sp. z o.o.

Zawiercie

2016-11-23

Miejsce pracy: Zawiercie/Turza
Nr referencyjny: PDR/08/2016

Obowiązki:

  • Obsługa linii drukarskiej, linii lakierniczej
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Przygotowanie i pomoc w realizacji zleceń produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie - techniczne, mile widziane poligraficzne,
  • Umiejętność prowadzenia wózka widłowego,
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i materiały,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (stabilne zatrudnienie),
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w systemie trzyzmianowym,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na nowocześniejszych urządzeniach,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100921 ofert pracy. Sprawdź!