Pakowacz/Pakowaczka

Agencja Pracy Tymczasowej G.T.

Wrocław

2016-11-30

Praca w Niemczech, w zakładzie mięsnym - bez doświadczenia. Niemiecki pracodawca

Miejsce pracy: Pforzheim

Obowiązki:

Pakowanie gotowych art. mięsnych na tacki. Praca przy taśmie.

Kartonowanie gotowych tacek

Praca w systemie dwuzmianowym.

oraz

Składanie drobnych urządzeń plastikowych (praca siedząca, 1-zmianowa)

Obie prace wykonuje się na przemiennie (zmiana np. co tydzień)

Wymagania:

Dobry stan zdrowia pozwalający na pracę w temp. od 0C do +2C, na hali, przy taśmie, w pozycji stojącej. Przy składaniu urządzeń - temp. pokojowa, praca siedząca. W trakcie zmiany są 0,5 godzinne przerwy.

Nie wymagamy doświadczenia w pracy ani znajomości jęz. niemieckiego

Oferujemy:

- praca głównie dlakobiet (dla mężczyzn mamy mniej etatów)

- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

- możliwość podpisania umowy na czas określony (3-4 miesiące) - na życzenie pracownika

- praca w polskim zespole ( nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego)

- zakwaterowanie w hotelu robotniczym, odpłatne

Zapraszamy do kontaktu z biurem: tel. +48-792-679-076

Informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi osobami.

Agencja wpisana do rejestru agencji pracy pod nr 8527

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102915 ofert pracy. Sprawdź!