Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Terenowy likwidator szkód majątkowych

ASECURA Likwidacja Szkód

Wrocław

2017-04-07

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. Świadczymy usługi profesjonalnej likwidacji szkód ubezpieczeniowych dla czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych. W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi umowami partnerskimi poszukujemy terenowych likwidatorów szkód majątkowych i komunikacyjnych z terenu całej Polski.

Terenowy likwidator szkód majątkowych

Miejsce pracy: Cała Polska

Obowiązki: Oględziny mienia, sporządzanie dokumentacji na miejscu szkody, pozyskanie wymaganych dokumentów od poszkodowanego

Wymagania: Znajomość branży budowlanej i wykończeniowej, doświadczenie w likwidacji szkód lub wykształcenie techniczne budowlane będzie dodatkowym atutem

Oferujemy: Stałą współpracę, atrakcyjne stawki

Dla osób bez doświadczenia posiadających wykształcenie techniczne budowlane oferujemy możliwość odbycia płatnego szkolenia z zakresu technicznej likwidacji szkód. Nowy program szkoleniowy !!! Cała Polska od lutego 2017 roku !!! 

aplikuj

 

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie więcej >>