Praca w roli Opiekunki - Dassendorf

altenbetreuung24

Dassendorf

2016-08-24

Pani Helga ma 85 lat, 80 ka wagi i 163 cm wzrostu. Seniorka choruje demencję, osteoporozę oraz nadciśnienie. Podopieczna ma problemy z chodzeniem, większość czasu spędza leżąc, przez co na jej ciele pojawiają się odleżyny. Pani Helga choruje również na astmę, miewa ataki silnego kaszlu i duszności.

Nr referencyjny: NIEM_1191A

Obowiązki:

·         Przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu

·         Pomoc w kąpieli

·         Zmiana pielucho – majtek

·         Ubieranie/rozbieranie

·         Obsługa oraz prowadzenie wózka inwalidzkiego

·         Pomoc w prowadzeniu domu: porządki, pranie, prasowanie, robienie zakupów

Wymagania:

Oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, prawa jazdy, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi. Opiekunka powinna być osobą cierpliwą, serdeczną oraz niepalącą.

Oferujemy:

·         Kursy doszkalające z języka niemieckiego dla naszych opiekunek i opiekunów

·         Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

·         Wysokie wynagrodzenie

·         Legalne zatrudnienie na jasnych warunkach współpracy

·         Wsparcie Naszego zespołu w czasie wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7380 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 73941 ofert pracy. Sprawdź!