Opiekunka dla 83 – letniego pana Lutza

Engeldaheim

Villingen-Schwenningen

2016-08-22

Podopieczny mieszka sam w domku jednorodzinnym w okolicach Villingen-Schwenningen. Senior ma problemy z poruszaniem się, zarówno w domu jak i poza nim korzysta z wózka inwalidzkiego lub balkonika. Pan Lutz choruje również na astmę oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Nr referencyjny: NIEM_1190A

Obowiązki:

·         Asekuracja przy przejściu z łóżka na wózek

·         Pielęgnacja ciała (w tym mycie, kremowanie, zmiana pielucho – majtek)

·         Pomoc w ubieraniu

·         Towarzyszenie w wizytach lekarskich oraz stosowanie się do zaleceń lekarza

·         W razie potrzeby czuwanie w nocy

Wymagania:

·         Dobra znajomość języka niemieckiego

·         Brak nałogów

·         Serdeczne i cierpliwe podejście do drugiego człowieka

·         Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia oraz prawa jazdy

Oferujemy:

Oferujemy legalną pracę, ubezpieczenie oraz składki ZUS, atrakcyjne zarobki, wsparcie Koordynatorów podczas wyjazdu, zakwaterowanie, wyżywienie, przejazd do i z Niemiec.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7200 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 73707 ofert pracy. Sprawdź!