Frontend Developer

TEMREC CONSULTING

Warszawa

2016-12-06

Dla naszego klienta, łączącego w swoim produkcie design oraz technologię, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: FEDEV

Obowiązki:

Głównym założeniem na stanowisku jest tworzenie bogatej frontendowo aplikacji z rozszerzoną rzeczywistością, badanie najnowszych trendów frontendu, kreowanie stacjonarnej i mobilnej aplikacji webGL, projektowanie i tworzenie materiałów marketingowych.

Wymagania:

Od Kandydata oczekujemy znajomości:

  • JavaScript
  • HTML5
  • CSS3
  • Bibliotek angular lub backbone/reactjs
  • Środowisk git, grunt/gulp lub node.js

Mile widziana styczność z

  • UX/UI,
  • Adobe Creative Suite,
  • REST,
  • Unity3D.

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia ciekawej aplikacji z rozszerzoną rzeczywistością.
  • Pracę w środowisku światowej klasy projektantów i grafików.
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczeń w przedziale 8-10 tysięcy złotych + VAT.
  • Umowa w oparciu o B2B.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100916 ofert pracy. Sprawdź!