OSOBA DO UKŁADANIA TOWARU

Lobo HR

Gdańsk

2016-08-15

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.

 

Aktualnie dla naszego klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy osób na stanowisko:

OSOBA DO UKŁADANIA TOWARU

Miejsce pracy: Gdańsk

 

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za układanie towaru oraz prace porządkowe na terenie hali farmaceutycznej.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności do pracy pięć dni w tygodniu w godz. 6:00-14:00 (ewentualnie 14:00-22:00) oraz chęci i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową w wysokości 11 zł netto,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • stabilne warunki pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym UT08/GDA na adres e- mail: APLIKUJ lub o kontakt pod nr tel. 58 58 58 565. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 67494 ofert pracy. Sprawdź!