Pracownik Produkcji

Wibo Sp. z o.o. Sp. k.

Kartuzy

2017-01-20

Firma o uregulowanej i stabilnej pozycji na rynku, działająca 25 lat w branży kosmetycznej na terenie całej polski i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji – konfekcjonowanie kosmetyków kolorowych

Miejsce pracy: Kartuzy

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • Praca przy maszynach produkujących kosmetyki kolorowe
  • Skręcanie niewielkich elementów
  • Metkowanie i zgrzewanie wyrobów kosmetycznych
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Gotowość do pracy zmianowej (6:00- 14:00, 14:00 - 22:00)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie/pracę
  • Możliwość awansu
  • Pracę w atmosferze współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Wibo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kartuzach."