Hydraulik

ThoRo Sales-Solutions

Niemcy

2016-12-02

Firma ThoRo Sales-Solutions UG z siedzibą w Rostocku poszukuje montera instalacji sanitarnych/hydraulika/montera ogrzewania podłogowego do pracy na terenie Niemiec.

UWAGA PREMIA POWITALNA 100 EURO:

Monter instalacji sanitarnych/hydraulik/monter ogrzewania podłogowego

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref: Monter instalacji sanitarnych/hydraulik/monter ogrzewań podłogowego

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Wymagane doświadczenie: 0-2 lata

Opis stanowiska:

-montaż, naprawa instalacji sanitarych i grzewczych,

- montaż ogrzewania podłogowego,

-instalacja różnego rodzaju przewodów rurowych,

-układanie przewodów kanalizacyjnych,

-obrabianie, docinanie elementów z metalu lub tworzywa sztucznego manualnie, bądź przy wykorzystaniu maszyn.

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie,

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

- gotowość do pracy zmianowej,

- dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie,

- zaangażowanie, gotowość do podjęcia fizycznej pracy,

- gotowość do samodzielnej pracy.

Oferujemy:

-bardzo wysokie zarobki,

-tygodniowe zaliczki,

-niemiecką umowę o pracę,

-bezpieczne, stabilne zatrudnienie,

-pracę OD ZARAZ,

-płatny urlop, premie świąteczne,

-organizacje zakwaterowania,

-opiekę i pomoc polskiego pracownika.

.-bonus powitalny dla nowych pracownikow w wysokosci 100 €

Numer kontaktowy:(00 49)15217717278 i (00 49)15216095370 (polski pracownik).

Biuro czynne: od poniedziałku do piatku w godz. 8-17.

W razie pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt telefoniczny.

ThoRo Sales-Solutions UG