Elektryk / Monter instalacji elektrycznych

ThoRo Sales-Solutions

Niemcy

2016-12-02

Firma ThoRo Sales-Solutions poszukuje elektryków do pracy w Niemczech.

Elektryk

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Wymagane doświadczenie: 0-2 lata

Opis stanowiska:

- umiejętność odczytywania schematów obwodowych,

- montaż instalacji elektrycznej w budynkach,

- przygotowywanie powierzchni do prowadzenia okablowania (np. nacięcia w betonie)

-montaż gniazdek, przełączników, TV, przyłączenia antenowego,

-przegląd, naprawa i konserwacja instalacji elekrycznych.

Wymagania:

- ukończone wykształcenie jako elektryk bądź pokrewne,

- doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych, prowadzeniu okablowania,

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, (warunek konieczny)

-dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie,

- gotowość do samodzielnej pracy.

Zaleta będzie również: prawo jazdy, własne auto.

Oferujemy:

-bardzo wysokie zarobki,
-tygodniowe zaliczki,
-niemiecką umowę o pracę,
-bezpieczne, stabilne zatrudnienie,
-pracę OD ZARAZ,
-płatny urlop, premie świąteczne,
-organizacje zakwaterowania,
-opiekę i pomoc polskiego pracownika.

Numer kontaktowy:(00 49)15217717278 lub 0049 152 160 95 370 (polski pracownik).

Biuro czynne: od poniedziałku do piatku w godz. 8-17.

W razie pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt telefoniczny