Trener

GoWork.pl

Wrocław

2016-08-10

Firma GoWork.pl podejmie współpracę z Trenerami w zakresie prowadzenia szkoleń "System Informacji Oświatowej"

Trener
Miejsce pracy: Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Opole, Kraków, Kielce, Lublin, Rzeszów, Łódź
Nr referencyjny: Trener2016

Obowiązki:

Prowadzenie szkoleń z zakresu SIO w wskazanych przez trenera województwach. Program szkolenia obejmuje:

- Regulacje prawne przetwarzania danych osobowych
- Zmiany w SIO
- Organizacja i zasady działania sprawozdawczości
- Zakres gromadzonych danych
- Uzupełnianie modułów
- System danych jednostkowych
- Rola, zadania i odpowiedzialność dyrektora
- Weryfikowanie danych
- Korygowanie nieprawidłowości
- Upoważnienia do dostępu informacji oświatowej
- Wymagania techniczne dla sprzętu przeznaczonego do obsługi oprogramowania
- Odpowiedzialność administratora danych osobowych oraz użytkowników
- Ważne terminy – przekazywanie baz danych, rejestracje, okresy trwania upoważnienia

Wymagania:

- wiedza i doświadczenie dotyczące Systemu Informacji Oświatowej

Oferujemy:

- umowe o dzieło
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia prowadzone w dni powszechne

Prosimy o przesłanie swojego CV, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77571 ofert pracy. Sprawdź!