Nastawiacz Maszyn

FOB-Decor Sp. z o.o.

Zawiercie

2016-11-23

Innowacyjne rozwiązania są odpowiedzią na ciągłą ewolucję rynku i potrzeby klientów.

Fob-Decor, poza standardowymi wyrobami, oferuje możliwość wdrożenia modyfikacji, zarówno w zakresie użytych surowców, zmian konstrukcyjnych czy nowych funkcjonalności zamknięcia. Poprzez stałą wymianę doświadczeń z dostawcami, udział w targach i spotkaniach branżowych, Fob-Decor monitoruje nowości na rynku surowców, urządzeń i technologii.

Do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie
Nr referencyjny: NM/082016

Obowiązki:

  • przezbrajanie maszyn,
  • ustawianie parametrów pras,
  • diagnostyka i usuwanie awarii oraz konserwacja maszyn,
  • zapewnienie ciągłości pracy linii,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • znajomość konstrukcji narzędzi tłoczni (prasa mimośrodowa), podstawowa znajomość hydrauliki i pneumatyki,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym samodzielność, zorganizowanie, dyspozycyjność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia,
  • zdolności techniczne,
  • gotowość do pracy 3-zmianowej,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i materiały,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego,
  • możliwość awansu wewnętrznego,

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100175 ofert pracy. Sprawdź!