Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem fińskim lub szwedzkim

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz

2016-08-09

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

Twoim zadaniem będzie obsługa klienta wedle ściśle określonych standardów oraz rozwiązywanie problemów i odpowiadanie na zapytania klientów poprzez telefon, e-mail bądź live chat.

Wymagamy:

-znajomość fińskiego lub szwedzkiego na poziomie zaawansowanym

-znajomość angielskiego na poziomie komuniaktywnym

-wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i pozytywne nastawienie do klienta
-umiejętność pracy w dynamicznym i wielokulturowym zespole
-zdolność szybkiego przyswajania wiedzy o nowych produktach i -standardach obsługi klienta
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Pracując z nami otrzymujesz:

-profesjonalne szkolenie wstępne
-możliwość posługiwania się językami obcymi w międzynarodowym team'ie oraz zdobywania doświadczenia w zakresie obsługi klienta
-pracę na pełen etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem
-benefity pozapłacowe (ubezpieczenie, opieka medyczna, system motywacyjny)
-stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji
-dobrze zlokalizowane miejsce pracy oraz świetne warunki socjalne
-wspaniałą atmosferę pracy urozmaicaną licznymi konkursami oraz eventami wewnątrz firmowymi

Podejmij wyzwanie i wyślij swoje CV!
Chcielibyśmy uprzejmie poinformować, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli o ochronie danych osobowych w swoim CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75617 ofert pracy. Sprawdź!