Pielęgniarka / pielęgniarz

all.medi Personallogistik GmbH

Monachium

2016-09-27

Oferujemy legalne zatrudnienie w na niemieckich warunkach. Oferujemy pracę stacjonarną w placówkach medyczno-opiekuńczych typu: domy starców, domy opieki dziennej, kluby seniora, sanatoria, szpitale i kliniki oraz mobilną - świadczenie usług opiekuńczych w domu pacjentów (Ambulanter Dienst).

Miejsce pracy: Monachium
Nr referencyjny: 0059

Obowiązki:

Pielęgnacja i opieka pacjentow

Monitorowanie

Podawanie leków

Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Współpraca z lekarzami i z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi skutecznej opieki

Sporzadzanie dokumentacji

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe: magister lub licencjat pielęgniarstwa, tytuł pielęgniarki dyplomowanej

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,

Chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu,

Cierpliwość, dyspozycyjność, elastyczność oraz życzliwe podejście do pacjenta.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie

Niemiecka umowę o pracę

Pomoc w uzyskaniu uznania dyplomu w Niemczech

Możliwość stalego zatrudnienia przez szpital lub klinikę

Zakwaterowanie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zwrot kosztów dojazdu do pracy

Osoby zainteresowane ofertą  pracy na stanowisku pielęgniarkiprosimy o przesyłanie aktualnego CV języku niemieckim na adres: APLIKUJ z dopiskiem /praca pielęgniarka / pielęgniarz/ w tytule wiadomości.

Wiecej informacji dotyczacych  naszej firmy oraz oferty pracy  znajda Panstwo na stronie www.allmedi.de

 Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami