all.medi Personallogistik GmbH

Hamburg

Opinie o all.medi Personallogistik GmbH

Iza
użytkownik zarejestrowany

Jak wygląda obecna sytuacja w all.medi Personallogistik GmbH? Czy zapewniają zakwaterowanie? Na jakich warunkach się pracuje w tej firmie? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

sici
użytkownik zarejestrowany

Świetnie, że zapewniona jest niemiecka umowa o pracę @terra. O takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, a skoro jest jeszcze zakwaterowanie, to widaż, że zależy im na pracowniku i na jego zadowoleniu.

bunia

Pracowałam długi czas przez ta firmę, jest naprawdę w porządku. Placa lepsza niż w innych firmach, które chciały mnie zatrudnić, dom w którym mieszkałam: wow! (nie liczyłam na tak dobre warunki), pomogli mi uznać mój dyplom i teraz pracuje już w niemieckiej klinice jako pielęgniarka. Szczerze polecam!

Zostaw opinię o all.medi Personallogistik GmbH - Hamburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie all.medi Personallogistik GmbH