Kierowca

F.H.U "MAREKS" ANETA JANECKA, MAREK JANECKI S.J.

Modlnica

2016-09-22

Hurtownia motoryzacyjna Mareks funkcjonuje nieprzerwanie od 1999r. Nasza domena to sprzedaż hurtowa i detaliczna części samochodowych dla warsztatów, autoryzowanych stacji obsługi oraz klientów indywidualnych. Motoryzacja oraz sprzedaż auto części to nasza pasja.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko KIEROWCA kat. B.

Zakres obowiązków:

-Przygotowywanie oraz transport zamówień złożonych przez klientów
-Prowadzenie rozliczeń oraz dokumentacji
-Wsparcie działu sprzedaży oraz magazynu,

Od Kandydatów oczekujemy:

-Wykształcenia minimum średniego
-Wysokiej kultury osobistej
-Komunikatywności i zdolności interpersonalnych
-Posiadania ważnego prawa jazdy kat. B
-Doświadczenia w prowadzeniu pojazdów
-Zaangażowania i dokładności
-Umiejętności dobrej organizacji czasu
-Zdolności szybkiego uczenia się
-Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy oraz znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
-Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
-Dobrą atmosferę pracy
-Szkolenia produktowe
-Niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon komórkowy
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym

Osoby zainteresowane podjęciem z nami współpracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy APLIKUJ z dopiskiem „Rekrutacja – Kierowca kat. B”. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).