Mechanik Utrzymania Ruchu

Talent Partners

Tychy

2016-11-28

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. MUR/86/16

Najważniejsze obowiązki:

  • bieżące utrzymanie i kontrola maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,
  • analiza awarii i dokonywanie napraw układów mechanicznych,
  • usuwanie usterek z zakresu pneumatyki oraz hydrauliki siłowej,
  • uczestnictwo w przeglądach maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość zasad mechaniki i budowy maszyn,
  • umiejętność dokonywania napraw z zakresu mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki siłowej,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • zdyscyplinowanie, chęć do pracy,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym.

Mile widziane:

  • znajomość procesu spawalniczego oraz zgrzewalniczego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!