Kierowca C+E - nowe pojazdy EURO 6

Profit Fresh

Kraków

2016-08-07

Obowiązki:

Poszukujemy kierowców dla ruchu międzynarodowego (kraje Unii Europejskiej).
NOWE CIĄGNIKI : MERCEDES, MAN, IVECO, SCANIA, DAF : EURO 6
Typ pracy:
• „Kółka” (PL-ES-PL; PL-GB-PL; PL-F-PL, PL-CZ/SK PL-LT/LV inne)
• przerzuty od 4-5 tygodni (UE)

Wymagania:

• doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
• dyspozycyjność
• solidność i uczciwość
• znajomość języków obcych na poziomie pozwalającym na komunikację z pracownikami
miejsc załadunków /rozładunków będzie dodatkowym atutem
• mile widziane ADR (podstawowe, bez cystern)

Oferujemy:

• możliwość pracy na umowę o pracę lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej
• atrakcyjne wynagrodzenie, dla najlepszych premie.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany ofertą zapraszamy do naszego biura:
Telefon czynny w godzinach 8:00 - 16:00: 12-283-30-03 lub 12-283-22-28
Grojec, ul. Jana III Sobieskiego 12, 32-566 Alwernia
(Prosimy o kontakt telefoniczny przed spotkaniem.)

lub przesłanie aplikacji poprzez opcję: "Aplikuj"

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77194 ofert pracy. Sprawdź!