Spawacz TIG

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Oudewater

2016-08-07

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Spawacz TIG

Obowiązki:

Firma Covebo Work Office poszukuje dla swojego klienta w Holandii spawacza TIG. Praca polega na spawaniu i przeprowadzaniu prac konserwacyjnych maszyn przeznaczonych do przemysłu spożywczego. Praca jest w miejscowości Oudewater. Start pracy jest przewidziany na 8 sierpnia.

Wymagania:

- Aktualny certyfikat spawalniczy

- Doświadczenie w podobnej pracy

- Dobra znajomość języka angielskiego

- Własny samochód

Oferujemy:

- wynagrodzenie 475 euro netto/40h

- zakwaterowanie i ubezpieczenie

- opiekę koordynatora

- pracę na warunkach holenderskich.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75499 ofert pracy. Sprawdź!