Stolarz

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Alzacja

2016-08-07

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą w charakterze Specjalista ds. sprzedaży usług HR  z j. angielskim.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stolarz

Miejsce pracy: Francja
Nr referencyjny: 1084/FR/2015

Obowiązki:

  • Produkcja okien oraz drzwi z okleiny oraz z drewna typu: sosna i dąb,
  • Przygotowanie materiału, wraz z jego obróbką: szlifowanie, matowienie, malowanie drewna,
  • Klejenie profili,
  • Naprawa uszkodzonych elementów,
  • Montaż okien i drzwi,
  • Praca z frezarką, strugarką grubościową.

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku stolarza,
  • Bardzo dobrej kondycji fizycznej,
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Umowę o pracę,
  • Kontakt z opiekunem w kraju,
  • Zakwaterowanie.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76185 ofert pracy. Sprawdź!