Magazynier - Operator wózka widłowego

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Toruń

2016-08-05

Agencja Zatrudnienia Flame Employment Polska (numer certyfikatu 2376) poszukuje dla swojego Klienta, osób chętnych do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

- obsługa wózków widłowych
- kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego
- kompletowanie towarów oraz ich wydawanie
- rozmieszczenie towarów w magazynie
- dbanie o przechowywany towar
- dokonywanie inwentaryzacji
- utrzymanie porządku i czystości na hali
- załadunek/rozładunek aut

Wymagania:

- uprawnienia na wózki widłowe
- min 1 rok doświadczenia w obsłudze wózków
- wykształcenie zawodowe lub średnie
- bardzo dobra kondycja fizyczna
- umiejętność obsługi komputera
- pracowitość i sumienność

Oferujemy:

- bezpośrednie zatrudnienie przez pracodawcę na umowę o pracę
(po 3 miesięcznym okresie sprawdzającym na umowie o pracę tymczasową )
- pracę od pon. do pt, w systemie 1 zmianowym
- stały wzrost wynagrodzenia (składającego się z podstawy i premii)

 Osoby zainteresowane proszę o aplikację za pośrednictwem portalu lub osobiście zapraszamy do biura w Toruniu na Plac Św. Katarzyny 9/biuro nr 8.
(prosze zabrać CV oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu na operatora wózków)

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76283 ofert pracy. Sprawdź!