Drukarz fleksograficzny

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Kórnik

2016-09-12

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta z branży poligraficznej poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Kórnika - bezpłatny dojazd

Obowiązki:

  • obsługa drukarki, nadruk off-set i fleksograficzny na wysokiej jakości tekturze litej
  • planowanie pracy i zapewnienie wysokiej jakości wyrobu
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień procesu drukowania (nowe technologie, normalizacja procesów, redukcja kosztów, jakość produktu)
  • diagnostyka drobnych usterek maszyn i naprawa

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe, zalecane poligraficzne
  • Umiejętność nadzorowania przebiegu procesu druku, ze szczególnym uwzględnieniem najwyżej jakości druku
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Sumienność, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę (nie przez agencję pracy!)
  • Perspektywy rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie podstawowe 3000 brutto + premie

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76133 ofert pracy. Sprawdź!