Spawacz MIG/MAG

Sep Peeters Polska Sp.z o.o

Eindhoven

2016-09-19

   Jesteśmy wiarygodnym partnerem. Zajmujemy się rekrutacją pracowników i kierujemy ich do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w Branży: logistycznej, budowlanej, produkcja, ogrodnictwo.

 Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia region Eindhoven
Nr referencyjny: 25/16 nr. cer. 1211

Obowiązki:

  • spawanie konstrukcji stalowych
  • właściwa realizacja powierzonych zadań

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu
  • znajomość rysunku technicznego
  • certyfikat lub książeczka spawacza
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, j. angielskiego lub j. holenderskiego/ dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B/ warunek konieczny

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie przepisów kodeksu CAO

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie aplikacji lub kontakt z biurem

Opole77 44 275 75, Racibórz 32 41 47 193, Olsztyn 89 52 10 485

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76283 ofert pracy. Sprawdź!