Magazynier

EUROLINE Sp. z o.o.

Leszno

2016-07-26

Fabryka mebli tapicerowanych  EUROLINE sp. z o.o. Leszno, ul. Spółdzielcza 51

w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko

Magazynier

Miejsce pracy: Leszno

Obowiązki:

  • Kompletowanie zleceń,
  • Przyjmowanie towaru na stan magazynu
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru klientom
  • Dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera
  • Predyspozycje do pracy w zespole
  • Komunikatywności, dyspozycyjności i uczciwości

Oferujemy:

  • Szkolenie adaptacyjne oraz kompleksowe przygotowanie na zajmowanym stanowisku
  • Pracę w ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnią tradycją
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dowóz pracowników na trasach z Bojanowa, Góry, Niechlowa, Kościana, Krzywinia, Gostynia i Wschowy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!