Pomoc domowa oraz opieka dla pana Rolfa

Gowork.pl

okolice Monchengladbach

2016-07-25

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_1199A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Monchengladbach

Senior choruje na demencję oraz cukrzycę. Podopieczny ma również problemy z nietrzymaniem moczu i nadciśnienie. Pan Rolf porusza się za pomocą balkonika. W opiece nad seniorem pomaga rodzina oraz pielęgniarka.

Obowiązki:

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pomoc w czynnościach toaletowych, myciu, ubieraniu oraz towarzyszenie w wizytach lekarskich.

Dodatkowo Opiekunka będzie prowadziła gospodarstwo domowe: gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie oraz pranie.

Wymagania:

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie (mile widziane referencje)

·         Gotowość podjęcia pracy na 2 - 3 miesiące

·         Brak nałogów

·         Akceptowanie zwierząt domowych ( wraz z podopieczną mieszka mały piesek)

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, ubezpieczenie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, premię za szybki wyjazd do Niemiec.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7131 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 116343 ofert pracy. Sprawdź!