Praca w charakterze opiekunki osób starszych – okolice Albstadt (Niemcy)

Engeldaheim

okolice Albstadt

2016-07-21

Obecnie poszukujemy Pań chętnych podjęcia się opieki nad 93 – letnią panią Rozalią. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym na wsi.

Podopieczna jest po udarze oraz cierpi na depresję. Seniorka choruje również na reumatyzm, przez co miewa silne bóle.

Nr referencyjny: NIEM_1148A

Obowiązki:

Pomoc w myciu, kremowanie ciała oraz pomoc w ubieraniu. Dodatkowo Opiekunka będzie woziła seniorkę na wizyty lekarskie.

Opiekunka będzie również przyrządzała posiłki oraz prasowała.

Wymagania:

·         Czynne prawo jazdy

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie w opiece

·         Miłe i otwarte nastawienie

·         Brak nałogów

Oferujemy:

·         Pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki

·         Zakwaterowanie (pokój z TV) oraz wyżywienie

·         Pokrycie koszty podróży w obie strony

·         Opiekę i wsparcie naszego zespołu

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7411 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 116280 ofert pracy. Sprawdź!