Spawacz MAG - Niemcy

Brasco S.C.

Saksonia

2016-07-11

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Saksonia, Niemcy
Nr referencyjny: MAG/0716/GW

Obowiązki:

  • spawanie metoda MAG konstrukcji stalowych;
  • spawanie blach cienkich i grubych;
  • przygotowanie materiały do spawania;
  • obróbka ręczna (szlifowanie);
  • spawanie na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe ślusarz/spawacz;
  • doświadczenie minimum 2 lata;
  • mile widziane aktualne certyfikaty MAG (niemiecka firma współpracuje z ośrodkiem szkoleń i egzaminowania spawaczy, gdzie można odnowić certyfikaty);
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • prawo jazdy oraz samochód do syspozycji.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + diety);
  • niemieckie ubezpieczenie;
  • organizacja zakwaterowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: MAG/0716/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577