Spawacz MAG - Niemcy

Brasco S.C.

Badenia

2016-07-11

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Badenia, Niemcy
Nr referencyjny: MAG/0716/GW

Obowiązki:

  • spawanie części maszyn metodą MAG;
  • spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich, umowa o prace na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie na godzinę :

         - na początek: 14,39 € brutto;
         - po 6 tygodniach: 16,13 € brutto;
         - po 3 miesiącach: 17,87 € brutto;
         - po 6 miesiącach: 18,13 € brutto;
         - po 7 miesiącach: 19,87 € brutto;
         - po 9 miesiącach: 20,46 € brutto;
         - po 12 miesiącach: kolejne podwyżki.

  • zakwaterowanie organizuje firma, płatność po stronie pracownika;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • możliwość długotrwałej współpracy;
  • wysokiej jakości ciuchy robocze.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie w kierunku ślusarz, spawacz;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • aktualny certyfikat spawalniczy 135 (MAG);
  • doświadczenie na stanowisku spawacza ww. metodą;
  • samodzielna praca z rysunkiem technicznym;
  • prawo jazdy kat. B i samochód

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: MAG/0716/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577