Malarz / Tapeciarz - Niemcy

Brasco S.C.

Heidenheim

2016-07-11

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w południowych Niemczech kandydatów na stanowisko:

Malarz / Tapeciarz

Miejsce pracy: Heidenheim, Niemcy
Nr referencyjny: PPS-ML/0716/GW

Obowiązki:

  • malowanie wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • tapetowanie
  • lakierowanie (natryskowe)
  • szpachlowanie
  • ocieplenia
  • piaskowanie

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe jako malarz lub lakiernik;
  • mile widziane kilkuletnie doświadczenie;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane prawo jazdy i samochód,
  • wysoki poziom motywacji do pracy;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dieta dzienna.
  • umowa na warunkach niemieckich, na czas nieokreślony;
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę;
  • gwarancja odprowadzanych składek;
  • pełny pakiet dodatków socjalnych: Kindergeld, Weihnachtsgeld

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny oferty: PPS-ML/0716/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577