Monter instalacji sanitarnych - niemieckie warunki

SaSa Recruitment

Hamburg

2016-07-08

Praca od ZARAZ !
wysokie zarobki !

Dla naszego zagranicznego klienta szukamy osób na stanowisko:

Montera instalacji sanitarnych/ Hamburg

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych
  • Naprawa i montaż instalacji sanitarnych
  • Uszczelnianie rur

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako monter instalacji sanitarnych
  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Komunikatywna  bądź podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Terminowe, wysokie zarobki + diety 40 € dziennie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie już na okresie próbnym
  • Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Premia na start 50 €
  • Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, Kindergeld

Aplikację prosimy składać poprzez APLIKUJ bądź telefonicznie pod numerem: 0048  784 560 881