Posadzkarz/ Parkieciarz - niemieckie warunki

SaSa Recruitment

Offenburg

2016-07-08

Praca od ZARAZ !
Z podstawami języka niemieckiego.

Dla naszego zagranicznego klienta szukamy osób na stanowisko:

Posadzkarza/Parkieciarza w Offenburgu

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie powierzchni (gruntowanie, szpachlowanie) pod układnie posadzek, parkietu
  • układnie różnych rodzai posadzek
  • układanie parkietu

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy jako posadzkarz/parkieciarz
  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Podstawowa lub komunikatywna  znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie już na okresie próbnym
  • Możliwe nadgodziny, wypłacane z wynagrodzeniem
  • Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, Kindergeld

    Aplikację prosimy składać poprzez APLIKUJ bądź telefonicznie pod numerem: 0048  784 560 881
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75868 ofert pracy. Sprawdź!