PRACOWNIK PRODUKCJI

JOB AG Industrial Service GmbH

Haldensleben

2016-07-06

PRACOWNIK PRODUKCJI – 9,50 EUR

Niemcy, Haldensleben

Zadania:
praca przy produkcji elementów z tworzyw sztucznych - obróbka i wizualna kontrola jakości.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie na stanowisku produkcyjnym
- gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
- dokładność i odpowiedzialność

- prawo jazdy i samochód

Oferujemy:
- umowę u prace na stale, na warunkach niemieckich
- atrakcyjna stawkę godzinowa – 9,50  EUR brutto

- płatny urlop i premia świąteczna
- dodatek za prace zmianowa
- odzież robocza
- zakwaterowanie zapewnia pracodawca, koszt zakwaterowania ok. 150 - 180 EUR/miesięcznie

- opieka polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV (wraz ze zdjęciem) w j. polskim lub

j. niemieckim na adres e-mail: APLIKUJ

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75926 ofert pracy. Sprawdź!