Konstruktor Maszyn

RMA sp. z.o o

Tychy

2016-07-06

RMA Sp. z o.o już od 7 lat zajmuje się budową linii technologicznych, maszyn i urządzeń. Kluczowym obszarem działalności firmy jest automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych. Dzięki zespołom specjalistów, od lat wzbudzających zaufanie klientów oraz najnowocześniejszym technologiom, firma jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji. Praca w naszej firmie dostarcza satysfakcji z indywidualnych oraz zespołowych osiągnięć, a także powala na nieustanny rozwój zawodowy. Jeżeli uważasz, że Twoje doświadczenie zawodowe oraz kompetencje pokrywają się z naszymi oczekiwaniami, zapraszamy do aplikowania.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (wymagany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne)
  • Doświadczenia w projektowaniu maszyn i linii technologicznych - minimum 3 lata
  • Umiejętności przeprowadzania obliczeń mechanicznych
  • Umiejętności opracowywania dokumentacji technicznej w zakresie projektu
  • Znajomość oprogramowania SolidWorks będzie dodatkowym atutem

Zadania na stanowisku:

  • Samodzielne projektowanie elementów mechanicznych maszyn z wykorzystaniem programów do projektowania przestrzennego
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Modyfikacja i serwis istniejących produktów
  • Współpraca z zespołem projektowym złożonym z m.in. automatyków, montażystów  i robotyków

W zamian oferujemy:

  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Możliwości ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach prężnie rozwijającej się firmy z istniejącą już renomą
  • Pracę w przyjaznym, nastawionym na sukces i realizację celów zespole
  • Stabilność zatrudnienia
  • Wstępne uruchomienie na terenie firmy, co optymalizuje długość delegacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na maila APLIKUJ.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U.Nr 133, poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75301 ofert pracy. Sprawdź!