Początkujący na rynku Forex

Profit Point

Warszawa

2016-07-05

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta dla osób początkujących na rynku Forex  - Szkolenie z gwarancją zatrudnienia.

Jeśli interesujesz się inwestowaniem na rynkach finansowych, natomiast nie posiadasz jeszcze odpowiedniej wiedzy oraz praktyki lub Twoje dotychczasowe doświadczenia nie pozwalają systematycznie zarabiać, mamy dla Ciebie szkolenia z gwarancją zatrudnienia.

Obowiązki:

Analiza rynków finansowych

Zarządzanie kapitałem funduszu

Wymagania:

Gotowość do realizacji celów i osiągania wyników

Oferujemy:

Przekażemy Ci niezbędną wiedzę oraz udostępnimy depozyt od naszego partnera z Wiekiej Brytanii – Funduszu Inwestycyjnego Optimum Invest. Wszystko po to, abyś mógł zacząć zarabiać na rynku Forex.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."