SPAWACZ MIG / MAG/ WIG lub Elektroda – NIEMCY

Timepart Personalservice GmbH

Hamburg

2016-07-03

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych pracowników z Polski, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą

Obowiązki

W zależności od stanowiska

- Spawanie/ślusowanie rur, konstrukcji oraz innych elementow stalowych,

- Przygotowywanie konstrukcji do spawania, rur, obrabianie spawów.

Wymagania:

- Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- Spawanie jedną z metod MIG/MAG lub WIG/TIG lub Elektroda potwierdzone certyfikatem

- Doświadczenie w spawaniu/ślusarstwie - precyzja i sumienność

- Chęć do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemeic dluższy okres czasu

Oferujemy

-          Solidne zatrudnienie na niemieckich warunkach przez niemieckiego pracodawcę,

-         Stawke godzinowa plus diete

-          Opłacone wszystkie niemieckie świadczenie min. ubezp zdrowotne ,

-          Cotygodniowe zaliczki (już  po pierwszym tygodniu pracy),

-          Możliwość długotrwałej współpracy,

-          Urlop wypoczynkowy min. 24 dni.

Dodatkowe informacje

Prosze o przesyłanie zgłoszeń na: APLIKUJ

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00

tel. :

 (00 49) 152 14457093

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76572 ofert pracy. Sprawdź!