Rzeznik-wykrawacz

Prestige Recruitment Specialists Ltd

Watton

2016-07-01

Firma Prestige Recruitment Specialists jest niezalezna, brytyjska, wielokrotnie nagradzana agencja rekrutacyjna, ktora na rynku pracy dziala od ponad 25 lat. Nasza glowna siedziba biura znajduje sie w na polnocnym-wschodzie Anglii w Hull.

Przez caly rok poszukujemy rzeznikow-wykrawaczy i ubojowcow z doswiadczeniem na wieprzowinie do pracy na terenie UK. Jesli potrafisz trybowac szynke, lopatke wieprzowa , potrafisz ja poklasowac badz masz doswiadczenie an uboju w pracy na podescie  zglos sie do nas juz dzis.

Przeslij nam swoje CV badz napisz nam sms- zadzwonimy do Ciebie w przeciagu paru godzin.

Miejsce pracy: Watton

Obowiązki:

  • Trybowanie szynki badz lopatki wieprzowej
  • Klasowanie szynki badz lopatki wieprzowej

Wymagania:

  • min 1 rok doswiadczenia w pracy na rozbiorze wieprzowym
  • j.angielski nie jest wymagany
  • wazny dokument tozsamosci

Oferujemy:

Oferujemy :

·         Profesjonalna opieke podczas trwania calego kontraktu

·         Stala prace od poniedzialku do piatku , czasem w soboty jesli zamowienia sa wysokie

·         Ok. 40 godzin pracy w tygodniu, max. 60 godzin pracy na tydzien w przypadku nadgodzin

·         Pierwsza wyplate juz w drugi piatek od momentu rozpoczecia pracy

·         Rzetelne rozliczanie z przepracowanych godzin pracy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie- stawki godzinowe od £7.50/h -£8.50/h - £9/h - £9.50/h w zaleznosci od wyniku testu noza

·         Dobrze platne nadgodziny po 40 h pracy £10/h-£11.34/h-£12.01/h-£12.67/h

·         28 dni platnego urlopu w ciagu roku

·         W trosce o naszych przyszlych Pracownikow zapewniamy przywitanie na lotnisku/stacji i bezplatny przewoz do miejsca zamieszkania

·         Nagrodzimy Cie zwrotem kosztow przejazdu do UK ( do wysokosci £100 ) jesli spelnisz warunki zawarte w dokumentach, ktore otrzymasz przed przyjazdem

·         W przypadku ciezkiej sytuacji finansowej Pracownika oferujemy pomoc w zorganizowaniu przyjazdu do UK

·         Mozemy asystowac Ci w poszukiwaniu zakwaterowania jesli wyrazisz na to pisemna zgode

·         Otworzymy Ci konto w banku angielskim, umowimy na spotkanie o nadanie NIN ( ubezpieczenia spolecznego )

Jesli jest to twoja pierwsza praca w UK w tym roku podatkowym nie bedziez placic podatku do pierwszych zarobionych £11.000

Dla przykladu zarobki z kwietnia 2016 jednego z naszych rzeznikow, ktory ma stawke godzinowa £9 przy 200 godzinach pracy w miesiacu wyniosly £1.505.38 netto ( juz po oplaceniu podatku )

Napisz nam sms na numer : 00447958584416 o tresci :

RZEZNIK+ IMIE/NAZWISKO skontaktujemy sie z toba w przeciagu paru godzin

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76427 ofert pracy. Sprawdź!