Wykrawacz+Ubojowiec

Prestige Recruitment Specialists Ltd

Hull

2016-07-08

OD 11/07/2016 NOWA STAWKA £9.5/H  ZA 40 H PRACY DLA RZEZNIKOW I UBOJOWCOW

Nadgodziny platne £11/h

Miejsce pracy: Hull

Obowiązki:

  • trybowanie kosci szynki badz lopatki
  • klasownie szynki badz lopatki
  • prace na tasmie uboju
  •  umiejetnosc ostrzenia nozy

Wymagania:

  • min 1 rok doswiadczenia na wieprzowinie
  • powazne podejscie do pracy
  • wazny dokument tozsamosci

Oferujemy:

  • Stala prace przez caly rok
  •  £8/h- £8.50/h-£9.5/h  za 40 h pracy ( w zaleznosci od wyniku testu noza )
  • Nadgodziny platne: £9/h-£10/h-£11/h
  • 28 dni platnego urlopu
  • Darmowy odbior z lotniska
  • Pomoc w otwarciu konta bankowego itp.
  • Atrakcyjne bonusy

Jesli jest to twoja pierwsza praca w UK w tym roku podatkowym nie bedziez placic podatku do pierwszych zarobionych £11.000 ( zgodnie z wytycznymi urzedu podatkowego w UK : HMRC )

Dla przykladu zarobki z kwietnia 2016 jednego z naszych rzeznikow, ktory ma stawke godzinowa £9 przy 200 godzinach pracy w miesiacu wyniosly £1.505.38 netto ( juz po oplaceniu podatku )

Napisz sms o tresci : Rzeznik/Ubojowiec + Imie/Nazwisko

na numer 00447958584416 Joanna Wiechno, skontaktujemy sie z toba w przeciagu paru godzin

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75480 ofert pracy. Sprawdź!