Specjalista ds. Sprzedaży / Handlowiec

GoWork.pl

Warszawa

2016-12-07

GoWork.pl to firma dynamicznie rozwijająca się na rynki ogólnopolskim. Współpracujemy z największymi Korporacjami. Wraz z tym rozwojem poszerzamy Nasz dział sprzedaży.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Centrum
Nr referencyjny: SDSH-11-2016

Obowiązki:

  • Telefoniczne pozyskiwanie i budowanie relacji z  Klientami biznesowymi
  • Realizacja projektu zgodnie z przyjętymi założeniami
  • Realizowanie celów sprzedażowych i jakościowych
  • Opieka handlowa nad pozyskanym klientem
  • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra dykcja
  • Nastawienie na cel i realizację budżetów
  • Umiejętność planowania i organizowania swojej pracy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus  premie motywacyjne
  • Znakomitą atmosferę pracy
  • Dogodną lokalizację (centrum Warszawy)

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!