Przedstawiciel handlowy na wybrane kraje Europy południowej i zachodniej

Sunex S.A.

Racibórz

2016-09-02

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA WYBRANE KRAJE EUROPY POŁUDNIOWEJ I ZACHODNIEJ

Opis stanowiska pracy:
• realizacja procesu sprzedaży,
• pozyskiwanie i obsługa nowych klientów w kraju lub zagranicą,
• budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami firmy,
• przygotowywanie ofert handlowych.

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie,
• mile widziane doświadczenie w dziale handlowym lub w branży OZE,
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• umiejętność obsługi komputera,
• komunikatywność, otwartość,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie na odpowiedzialnym stanowisku,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Wszystkim naszym pracownikom oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole.

CV wraz ze zdjęciem + list motywacyjny proszę przesyłać na adres e-mail, w temacie proszę wpisać stanowisko o jakie się ubiega.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust Nr 133 poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!