Praca przy kwiatach w szklarniach

Up Recruitment Sp. z o.o.

Haga

2016-11-22

TYLKO TERAZ PRACODAWCA POKRYWA KOSZT PODRÓŻY DO HOLANDII!

Dla naszego klienta za granicą poszukujemy:

Pracownik fizyczny (rolnictwo, ogrodnictwo) (zgłoszenie par i grup również jest możliwe)
MILE WIDZIANE KOBIETY

Opis stanowiska pracy:
Częścią Twoich codziennych zajęć będzie pakowanie, sadzenie i sortowanie kwiatów. Jesteś zmotywowany do wykonywania swoich obowiązków najlepiej, jak potrafisz.

Nasze oczekiwania:

  • dyspozycyjność,

  • motywacja do pracy

  • w przypadku mężczyzn komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Oferujemy:

  • pełne pokrycie kosztów wyjazdu do Holandii,

  • pracę na pełny etat,

  • ubezpieczenie zdrowotne,

  • regularne cotygodniowe wypłaty,

  • zakwaterowanie we w pełni wyposażonych domach i mieszkaniach - meble, naczynia, WiFi itd.,

  • dojazdy do pracy firmowym samochodem lub rowerem,

  • opiekę polskich koordynatorów,

  • pomoc w uzyskaniu numeru Sofi oraz założeniu konta holenderskiego.

Zainteresowany? Wyślij CV na adres APLIKUJ w tytule wpisując nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji na www.up-recruitment.pl oraz naszym funpage'u na Facebooku: http://www.facebook.com/up.recruitment.polska

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99184 ofert pracy. Sprawdź!