Praca w biurze - Pewna podstawa 2464 zł - Konsultant - Studenci

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-12

LEVEL WORK Agencja Zatrudnienia
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny / praca w biurze / - Warszawa Praga

Obowiązki w twojej nowej pracy to:
** telefoniczna sprzedaż / obsługa obecnego klienta firmy

Wynagrodzenie:
# podstawa 14 zł brutto / godz. - 2464 zł brutto / etat,
# premie i konkursy

Mile widziany status maturzysty / ucznia / studenta do 26 roku życia

Oferujemy:
# pracę od poniedziałku do piątku/soboty 8 - 21
# możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
# przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole,

Osoby bez doświadczenia przeszkolimy.
Jesteś zainteresowany ?

Wyślij CV przez portal  już teraz !

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!