Pracownik magazynu

Auto Partner SA

Zielona Góra

2016-06-16

Firma Auto Partner jest wyspecjalizowanym podmiotem zajmującym się szeroko pojętą dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Istniejąc na rynku od 1993 firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży. Obecnie firma o obrotach rzędu 500 milionów złotych netto zatrudnia blisko 1 000 pracowników różnego szczebla, w 61 oddziałach firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

• przyjmowanie dostaw
• przygotowanie towaru dla klienta
• dbanie o czystość magazynu

Wymagania:

• rzetelność
• niekaralność
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99197 ofert pracy. Sprawdź!