Pracownik linii montażu

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Toruń

2016-10-06

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności.

Dla naszego klienta , firmy produkującej rolety poszukjemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Nr referencyjny: 2016/T/M

Obowiązki:
  • praca na produkcji
  • montaż elementów
  • składanie i kompletacja części
  • cięcie materiałów
  • klejenie i składanie elementów
  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją
  • wykonywanie kontroli i pomiarów produktów
  • prowadzenie zapisów zgodnie w obowiązującą procedurą
Wymagania:
  • dobry wzrok
  • zdolności manualne
  • doświadczenie na produkcji- mile wiadziane
  • umiejętność czytania schematów rysunku technicznego i zleceń produkcyjnych
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi : wkrętarka, zaciskarka, piła itp.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową (na 3 miesiące)
  • następnie bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę przez pracodawcę
  • pracę od pon do pt, na 2 zmiany
  • pracę w firmie o ugruntowanej sytuacji na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • wzrost wynagrodzenia proporcjonalnie do stażu pracy

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."