Operator GIS

CADExpert Sp. z o.o.

Łódź

2016-12-07

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW

NA STANOWISKO

 OPERATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

DO PASZPORTYZACJI SIECI ENERGETYCZNEJ

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wprowadzanie w systemie informatycznym (rozwiązanie klasy GIS) graficznego przebiegu sieci energetycznej

- przypisanie obiektom energetycznym atrybutów na podstawie dokumentacji technicznej udostępnionej przez gestora sieci

- weryfikacja wprowadzonych danych

WYMAGANIA:

-    podstawowa znajomość infrastruktury sieciowej - wiedza dotycząca sieci energetycznej oraz umiejętność czytania dokumentacji (w tym rysunku technicznego elektrycznego) będzie dodatkowym atutem

-    mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku CAD/GIS

-    umiejętność dostosowania i przestrzegania procedur

OFERUJEMY:

-    bezpłatne szkolenie

-    pracę w młodym dynamicznie rozwijającym sie zespole

-    możliwość zdobycia szerokiej wiedzy o budowie oraz funkcjonowaniu systemów elektroenergetycznych

Jeśli lubisz pracowac z ludźmi, nie boisz się wyzwań - zapraszamy Cię do współpracy.

Jeśli zainteresował Cię nasza oferta, prześłij swoje CV na adres: APLIKUJ

Kontakt tel. – Sylwester Zaleski – 609 202 833

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99354 ofert pracy. Sprawdź!