Praca dla uczniów i studentów - Dział Montażu

keeeper sp. z o. o.

Bydgoszcz

2016-08-29

keeeper sp. z o. o. jest jednym z największych europejskich producentów artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Systematyczne inwestycje i rozwój spowodowały, że w naszym portfolio pojawiają się nowe innowacyjne produkty, które coraz szerzej zdobywają rynki. W dwóch zakładach - niemieckim Stemwede oraz w Bydgoszczy jest zatrudnionych ponad 500 pracowników. Ponadto współpracujemy z punktami sprzedaży i dystrybucji w wielu krajach na całym świecie.

Praca dla uczniów i studentów - Dział Montażu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

W związku z realizacją nowych projektów zapraszamy osoby uczące się w wieku 18 - 26 lat do programu:

I`m a young keeeper

W ramach programu podpisujemy umowę zlecenie na  wykonywanie prac pomocniczych w Dziale Montażu lub  Magazynie (oklejanie produktów, kompletowanie, pakowanie detali), które są rozliczane akordowo lub godzinowo.

Wymagania:

Nie wymagamy kierunkowego wykształcenia, oczekujemy zaangażowania, sumienności oraz umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz elastyczny czas, to Ty decydujesz kiedy przychodzisz, możesz pogodzić pracę z życiem prywatnym, studiami.

Masz do dyspozycji 7 dni w tygodniu - od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6.00 – 14.00, 14.00 – 22.00, 22.00 – 6.00.
 

aplikuj

 

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66508 ofert pracy. Sprawdź!