Kontroler Finansowy

WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.

Legnica

2016-11-25

Firma WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.

od 20 lat działa na rynku polskim na rzecz niemieckiej firmy CaseTech GmbH – producenta osłonek Walsroder® znanych ze swojej jakości i powszechnie stosowanych na całym  świecie, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica , Nowa Wieś Legnicka

Obowiązki:

  • kalkulowanie kosztów produktów, sporządzanie analiz oraz branie czynnego udziału w projektach  na poziomie całej grupy optymalizujących metody kalkulacji, aktywne wsparcie działu sprzedaży i  innych działów odnośnie kalkulacji cen wyrobów gotowych
  • analiza marżowości produktów
  • sporządzanie statystyk dotyczących  poziomu odpadu
  • kalkulowanie rezerw do zamknięcia miesiąca
  • przygotowywanie analiz dot. wykonania budżetu dla poszczególnych działów
  • udział w przygotowywaniu prognoz finansowych, budżetów i sprawozdań finansowych

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomicznego (controlling, analiza finansowa, rachunkowość)
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu produkcyjnego
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej , rachunku kosztów
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności obsługi komputera: ◦MS Office (Excel - poziom zaawansowany)
  • znajomość SAP (moduł CO, FI, MM)
  • bardzo duże zaangażowanie w realizację projektów
  • analityczne myślenie

Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
  • karta  uprawniającą  do korzystania  z aktywnego wypoczynku
  • uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę

Nowa Wieś Legnicka 107
59-241 Legnickie Pole

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!