Specjalista ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

RE/MAX Polska

Wrocław

2016-11-27

RE/MAX Polska – reprezentujący lidera w branży nieruchomości na świecie działającego od 44 lat, obecnego w ponad 95 krajach i zrzeszającego ponad 100 000 agentów w ponad 6800 biurach (www.remax-polska.pl) - poszukuje przedstawiciela handlowego na stanowisko Specjalisty ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej w województwie śląskim

Miejsce pracy: śląskie, Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż licencji franczyzowych RE/MAX Polska na terenie województw: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, opolskie i dolnośląskie
  • Budowanie bazy potencjalnych kandydatów. Proaktywne poszukiwanie nowych źródeł sprzedaży.
  • Realizacja planów sprzedażowych. Bieżące raportowanie działań i efektów pracy.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych relacji biznesowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji dla klientów (ofert handlowych, umów franczyzowych itd.).
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami. Dbałość o wizerunek.
  • Komunikacja w języku angielskim z RE/MAX Europe i RE/MAX International.
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach i targach.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane prawnicze, marketingowe, handlowe, biznesowe).
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne. Wysoka kultura osobista, pracowitość.
  • Entuzjazm, silna motywacja do pracy, ambicja, nastawienie na sukces i realizację celów, zaangażowanie, profesjonalizm.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność. Dyspozycyjność i elastyczność.
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu, proaktywność. Umiejętność analitycznego / logicznego myślenia.
  • Nieustanna chęć podnoszenia własnych kwalifikacji, umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Interesujące zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy dla osoby ambitnej i z potencjałem.
  • Regularny kontakt z językiem angielskim.
  • Możliwość pogłębiania wiedzy w oparciu o globalne i wieloletnie doświadczenia firmy

Lokalizacja biura: Bielsko-Biała

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.