PROGRAMISTA PHP

TEMREC CONSULTING

Warszawa

2016-12-06

Dla naszwgo Klienta, software house'u należącego do dużej Spółki Akcyjnej, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: WAWPHP

Obowiązki:

  • projektowanie aplikacji i bazy danych w oparciu o dostarczoną specyfikację funkcjonalną
  • pisanie oprogramowania
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • projektowanie i wykonywanie testów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka PHP
  • minimum  rocznege doświadczenie w pisaniu aplikacji internetowych w PHP
  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych, szczególnie MSSQL
  • znajomość JavaScript i CSS
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

DODATKOWO:

  • znajomość przynajmniej jednego z wyżej wymienionych framework’ów  Kohana, Zend, Symfony
  • znajomości systemów GNU/Linux

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, należącej do największej w Polsce Grupy Kapitałowej, zajmującej się sprzedażą i obsługą  Klienta,
  • Możliwość awansu wg zaplanowanej ścieżki kariery,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Możliwość poznania nowych technologii i standardów prowadzenia projektów informatycznych, realizowanych dla największych firm na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczne formy zatrudnienia – umowa o pracę, działalność etc.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98968 ofert pracy. Sprawdź!